Ortakalan
 Detaylı Arama    Yönetici Özeti    Araştırma    Haritalar    Üyelik

Ahmet ALTUNOK

PERDAHİ Genel Müdürü

Takip Et

Büyüt

1974 Yozgat’ta doğdu. Orta öğreniminden sonra 3 yıl yurt dışında hukuk tahsili, sonrasında Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakultesi ve AOF Çalışma Ekonomisini bitirdi. Üniversite tahsilinden sonra 3 yıl özel okullarda öğretmenlik yaptı.

2002 yılından itibaren Perakende sektöründe Ar-Ge ve Eğitim Yöneticisi, Kurumsal gelişim, İnsan Kaynakları, Süreç Yöneticisi ve mağaza alan yöneticiliği pozisyonlarında yerel zincirlerde profesyonel yönetici olarak hizmet verdi.
Bu süreç içerisinde onlarca eğitim vererek yüzlerce kişinin perakendeciliği meslek olarak benimsemesine katkı sağladı. Perakende sektöründe her kademeden perakende yöneticisi yetişmesinde görev aldı. Organize perakendeciliğin her alanında görev alarak süreçlerin bizzat içerisinden gelen ender perakende uzmanlarından birisi oldu.

2006 yılında Tüm Yerel Zincir Marketlerin üyesi olduğu İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) kuruluşunda görev aldı ve iki yıl eğitim, basınla ilişkiler ve organizasyon oluşumu konularında derneğin Yönetim Danışmanlığını yaptı.

2009 yılı sonu itibari ile PERDAHİ Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerini kurarak Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalara; şirketlerin yeniden yapılandırılması (reorganizasyon), yönetim danışmanlığı, insan kaynakları, mağaza yönetimi vb. alanlarda danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaya başladı.

2009 yılında T.C Tarım  Gıda ve Köy İşleri Bakanlığı ve Ekonomize dergisi ortaklığıyla düzenlenen zirvede “Perakende’ de Yılın Eğitimcisi Ödülü”  TC Tarım ve Köy İşleri Bakanı Sn. Mehdi Eker tarafından tevdi edilmiştir. PERDAHİ Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinde profesyonel çalışma hayatına devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

<< Geri