Ortakalan
 Detaylı Arama    Yönetici Özeti    Araştırma    Haritalar    Üyelik

Tempo Gross Diyarbakır'da

Tempo Gross, Urfa Yolu üzerinde 1500 metrekare alanda hizmete açıldı

Urfa Yolu üzerinde, Memorial Hastanesi'nin yanında, bin 500 metrekare alana kurulan Tempo Gross, toptan fiyatlarıyla hem büfe, restoran, otel gibi işletmelere hem de tüketicilere hizmet verecek. 

Tempo Gross Genel Müdürü Şeyhmus Mete yeni yatırım ve geleceğe yönelik hedefleriyle ilgili Ortakalan'a özel açıklamalar yaptı:

"Şarküteri, manav, açık bakliyatlar, et, tavuk ve dondurulmuş ürünler ağırlıklı olmak üzere 8 bin çeşit ürünün yer aldığı Tempo Gross mağazamızı Diyarbakır'ın en hızlı gelişen ve cazibe merkezi olan bölgesine kurduk. Bu bölge ayrıca turizm yatırımları için de önemli bir noktada ve mağazamızla hem tüketicilere hem de horeca sektörüne hizmet veriyor olacağız. Bu konuda tecrübemiz var, daha önce faaliyete başlatmış olduğumuz Flaş Tempo mağazamızla bakkal, büfe, market, cafe, lokanta, otel ve benzeri işletmelere hizmet veriyoruz. Tempo Gross'un önceki yatırımımızdan farkı ise yine horeca sektörüne yönelik, toptancı fiyatıyla ürünler olmasına karşın tüketicilere de hizmet veriyor olacağız.

Tempo Gross'ta kredi kartıyla toplu alışverişlerde 4 taksit imkanı sunuyoruz. Mağazanın önünde geniş bir otopark alanı bulunuyor. Ayrıca mağazaya ait iki katlı ve kapalı otopark imkanı sunuyoruz. Rahat, güvenli ve ekonomik alışveriş imkanlarıyla Tempo Gross'un bölgede perakende sektörü adına çok önemli bir yatırım ve katkı olacağını düşünüyoruz.

Bundan sonraki yatırım planlarımızı da bu yönde sürdüreceğiz. Uygun koşullara sahip lokasyonlar araştırıyoruz ve yatırımlarımızı yine gross market konseptinde devam ettireceğiz".

Ortakalan Özel Haber

25 Ağustos 2017 Cuma
Galeri