Ortakalan
 Detaylı Arama    Yönetici Özeti    Araştırma    Haritalar    Üyelik

Markaların Efendisi Market Ekipmanları Konferansı'ndaydı

Caner Tunaman, EnPOS'un daveti ile Market Ekipmanları Konferansı’na Konuk Konuşmacı olarak katıldı

Caner Tunaman her birimizin kolaylıkla hatırlayacağı Gibbs, popüler bulaşık deterjanı Lux, hafızalarımızda yer eden margarinler Rama ve Sanella, konuşma dilimize ürün adı olan marka olarak yerleşen Acisso, Kosla, Calgon, Calgonit, bizi sağlıklı atıştırmalıkla buluşturan Dardanel Ton, u laşımda can simidi olan İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) gibi bir çok markanın arkasında olan, hatta bazılarının isim babası olan yaratıcı beyin.

Tunaman, perakende pazarlaması konusunda duayen olmasının yanı sıra, uzun yıllar Reklam Verenler Derneği’nin yönetiminde yer aldı, Başkanlığı’nı yaptı. Bunun yanı sıra 2012 yılında IAA (Uluslarası Reklamcılık Derneği) Başkanlığı görevini yerine getirdi. Çok yönlülüğü ile tanınan Tunaman 2000 yılında 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanlığı da yapmıştır. Kendisi halen Reckitt Benckiser’de Başkanlık görevi yürütüyor ve kendisine ait firmalarda aktif şekilde çalışıyor, danışmanlık veriyor.

EnPOS'un daveti ile Market Ekipmanları Konferansı'na katılan Caner Tunaman, konferansta müşteri verilerinin ve datanın doğru kullanımının firmalara sağlayacağı faydaları, 50 yılı aşkın iş hayatından çarpıcı örnekler ile anlattı. Organizasyonda ayrıca Tunaman'ın hayatını anlatan biyografi kitabı Markaların Efendisi için imza günü gerçekleştirildi.13 Eylül 2017 Çarşamba
Galeri